Kalale!

Eesti müüduim kalastusajakiri Kalale! pakub lugemist nii tõsisemale harrastajale kui ka algajale kalastajale, tutvustades erinevaid püügiviise ja -vahendeid, Eesti veekogusid ja neis elutsevaid kalu.

Ajakiri koos veebiportaaliga kalale.ee populariseerib kalastamist kui kvaliteetset vaba aja ja puhkuse veetmise viisi ning elustiili osa.

Telli Kalale»
Avalda reklaam »

Kalale! toob lugejani haaravad persoonilood nii kalastusringkondades kui ka laiemale avalikkusele tuntud inimestest, põnevad reisikirjad eestlaste kalaretkedest võõrastele vetele ning värvikad seigad keskkonnainspektorite töömailt.

Kalale kaasautoriks on parasitoloog, etoloog ja zoosemiootik Aleksei Turovski, kes tutvustab Eesti vetes elutsevaid kalu ja nende iseärasusi.

Kalade aistingutest räägib ihtüoloog ja Eesti Maaülikooli põllumajandus- ja keskkonnainstituudi limnoloogiakeskuse vanemteadur Arvo Tuvikene, kes tegeleb kalade füsioloogia ja toksikoloogia ning järvede toiduahelate uurimisega. Keskkonnainspektsiooni kalakaitseosakonna juhtivinspektor Aare Pai pakub ajakirjas põnevaid ülevaateid keskkonnainspektorite töömailt.

“Kalale! toimetuse eesmärk on populariseerida kalastamist kui kvaliteetset vaba aja ja puhkuse veetmise viisi ning elustiili osa.”

Jarko Jaadla
Kalale peatoimetaja

Õhtuleht Kirjastus
Õhtuleht Kirjastus AS

Narva maantee 13
10151 Tallinn

Võta ühendust

Telefon: 614 4000
E-post: info@ohtulehtkirjastus.ee