Vecherka

Vecherka on veebiportaal, mis jagab igapäevaselt aktuaalseid ja huvitavaid uudiseid elust Eestis ning väljaspool. Portaali sagedaseks žanriks on intervjuud tuntud ühiskonna- ja kultuuritegelastega. Hea meelega avaldame ka meeliülendavaid lugusid „lihtsatest“ inimestest.

Lisaks uudistele pöörab Vecherka suurt tähelepanu ilu ja tervisliku eluviisiga seotud teemadele, avaldame soovitusi ja nippe tervisliku toitumise kohta.

Külasta veebiportaali»
Avalda reklaam»

Jälgime aktiivselt ka Eesti seltskonnaelu, millele viitavad regulaarsed ja lugejate seas populaarsed pildigaleriid ja reportaažid moeüritustelt ning uute kohvikute ja restoranide avamispidudelt. Vecherka astub kaasaegsete tendentsidega ühte sammu, mistõttu on paljud kajastused rikastatud videolugudega.

Toimetus reageerib lugejate poolt saadetavatele kirjadele ja teemadele, aitab nende probleemid avalikkuse ette tuua ning püüab leida lahendused. Leiame, et ajakirjanikud peavad olema lugejatele lähedal, mistõttu hoiame nendega kontakti ning püüame vastata kõikidele meie auditooriumi poolt laekuvatele küsimustele.

“Meie lugeja on uudishimulik ja avatud ning meil on hea meel luua materjale, mis arvestavad tema mitmekülgseid huvisid.”

Jevgenia Zõbina
Vetšerka peatoimetaja

Õhtuleht Kirjastus
Õhtuleht Kirjastus AS

Narva maantee 13
10151 Tallinn

Võta ühendust

Telefon: 614 4000
E-post: info@ohtulehtkirjastus.ee