Kodukiri

Kodukiri

Kodukiri on koduteemaline ajakiri, mis innustab oma lugejaid kodukaunistamisel loovusele, maitsekusele ja keskkonnasäästlikkusele. Kodukirja kandvad teemad on sisustus, remont, renoveerimine, aiandus, köök ja käsitöö. Rohkem kui 100-leheküljeline ajakiri pakub lugejale nii inspireerivaid ideid kui ka praktilisi nõuandeid nende teostamiseks, samuti aitab sisustus- ja kodukaupade valikul. 

Telli Kodukiri»
Avalda reklaam »

Igas numbris tutvustame vähemalt kaht kaunist Eesti kodu ja üht aeda ning räägime koduomanikega nende loomisest. Kodukirjas on kindel koht ka muu maailma disaini ning uusi trende tutvustavatel artiklitel. Samuti tõstame ajakirjas esile nutikaid ja inspireerivaid sisustuslahendusi, mis on käepärased, hinnalt soodsad ja innustavad järgima. Pakume lihtsaid nippe ja praktilisi soovitusi, kuidas kodule värsket ilmet ja isikupära anda.

Jätkame ilusate Eesti aedade külastamist ja pakume ajakirja aiaosas väärt nõu aia rajamiseks ja hooldamiseks, samuti tutvustame põnevaid taimi. Kodukirja käsitöö osas on rõhk hõlpsalt teostatavatel lahendustel. Kasulikku nõu annab veel lemmiklooma rubriik. Kodukirjast leiad ka mahuka meisterdamise- ja köögirubriigi. Kõigis numbrites avaldame vähemalt 10 uut retsepti.

100+ lehekülge

  • Mahukas ajakiri innustab lugejaid kodukaunistamisel loovusele ja maitsekusele

73 000 püsilugejat

Lugejate arv 2017 Eesti Lugejauuringu esimese poolaasta põhjal

2 lisaväljaannet

Toimetus koostab lisaks populaarseid ajakirju Kodukiri AED ja Suvekodu

12 korda aastas

Ajakiri Kodukiri ilmub iga kuu viimastel päevadel

Õhtuleht Kirjastus
Õhtuleht Kirjastus AS

Narva maantee 13
10151 Tallinn

Võta ühendust

Telefon: 614 4000
E-post: info@ohtulehtkirjastus.ee