Meeskond, kes märkab ja tegutseb

Õhtuleht Kirjastuses töötavad oma ala tipptegijad. Inimesed, kes ei vaja pidevat tuge ja etteütlemist, vaid tahavad ja oskavad luua põnevat sisu ning uusi lahendusi.

Julgeme märgata, ütelda, sekkuda, küsida, algatada, tegutseda ning kirjutada. Sealjuures räägime asjadest nii nagu need on, ei luiska ega ilusta. Me ei jälgi kellegi teise ettekirjutisi, vaid lähtume enda väärtustest ning tõekspidamistest. Oleme usaldusväärsed ning ei kuritarvita meile antud usaldust.

Soovime, et elu Eestis muutuks huvitavamaks ja paremaks, mistõttu hoolime oma lugejatest, klientidest, töökaaslastest, kogukonnast ja riigist. Väärtustame oma inimesi ning peame oluliseks ühiseid saavutusi.

Juhtimise aluseks on ühised väärtused

Usume, et samu põhiväärtusi kandev, rahulolev ja pühendunud meeskond toimib efektiivsemalt, otsustab targemalt ja on huvitatud pidevast arengust. See aitab organisatsioonil olla tulemuslik ja tulla edukalt toime pidevalt muutuvas keskkonnas.

Juhtimisotsustes lähtume soovist tugevdada organisatsioonikultuuri ja ühtsustunnet, suurendada tegevuse tulemuslikkust ja töötajate rahulolu ning kujundada tugevamaid brände ja positiivset kuvandit.

Õhtuleht Kirjastuses töötab ligi 200 oma valdkonna professionaali, kes teevad tulemuslikku koostööd ja peavad lugu omavahelistest suhetest.

Väärtused

Juhindume nendest põhimõtetest oma otsustes, need suunavad meid lugejate ja klientidega suhtlemisel ning kujundavad iga päev toimetuse töökeskkonda.

Vabadus

Oleme vabad esitama oma mõtteid ja arvamusi.
Kirjutame kõigest, mis tundub huvitav, eluline, vajalik, hariv, põnev või meelt lahutav. Meil on võimalus valida oma lähenemisnurk ja kirjutamisstiil, otsustada ja sealjuures eksida, aga me ka vastutame oma valikute eest. Hindame ajakirjandus- ja sõnavabadust ning austame ajakirjanduseetikat.

Ausameelsus

Räägime asjadest nii, nagu need tegelikult on.
Lihtsalt, vahetult, varjamata, ausalt ja ilustamata. Kuulame, märkame, usaldame ning oleme usaldusväärsed ja sõltumatud. Jääme kindlaks oma põhimõtetele, aga tunnistame eksimusi. Oleme avatud, vaimukad, piiride ja maskideta.

Inimlikkus

Seisame nende eest, kelle hääl muidu ei kostu.
Kaitseme nõrgemat ega talu ebaõiglust. Oleme uudishimulikud, emotsionaalsed, julged, otsekohesed ning alati sündmuste keskel. Kirjutame nii, et see läheb lugejale korda, aga oleme seejuures hoolivad ega tee kellelegi meelega haiget. Püüdleme selle poole, et elu muutuks paremaks.

Tänapäevasus

Toome asjakohase info lugejani kiirelt ja mugavalt.
Otsime uusi võimalusi, toetame muutusi ja käime ajaga kaasas. Arvestame nii tarbijaga kui ka tehnoloogia arenguga. Kajastame teemasid, mis puudutavad ka homset päeva. Märkame suundumusi ja muutusi enne teisi.

Õhtuleht Kirjastuse juhid

Meeskondade tööd toetavad ja koordineerivad üksuste juhid koos kuueliikmelise juhtrühmaga.

Erik Heinsaar
Juhatuse esimees
Martin Šmutov
Peatoimetaja, juhatuse liige
Rismar Marmor
Reklaamidirektor
Maarek Järvsoo
Levi - ja turundusdirektor
Pille Kork
Pille Kork
Finantsjuht
Õhtuleht Kirjastus
AS Õhtuleht Kirjastus

Narva maantee 13
10151 Tallinn

Telefon: 614 4000
E-post: [email protected]

Tellimiskeskus

Telefon: 666 2233
E-post: [email protected]
Klienditeenindus töötab E-R kell 8-17 ja L kell 8-12

E-pood: pood.ohtuleht.ee