AS Õhtuleht Kirjastus

Telefon: 614 4000
E-post: info@ohtulehtkirjastus.ee
Narva maantee 13,10151 Tallinn
Registrikood: 10678223

Tellimiskeskus

Telefon: 666 2233
E-post: tellimine@ohtulehtkirjastus.ee
Klienditeenindus töötab E-R kell 8-17 ja L kell 8-12.

E-pood: pood.ohtulehtkirjastus.ee

Juhtimine ja administratsioon

Erik Heinsaar

Juhatuse esimees
erik.heinsaar@ohtulehtkirjastus.ee

Erle Oolup

Finantsjuht, juhatuse liige
erle.oolup@ohtulehtkirjastus.ee

Martin Šmutov

Õhtulehe peatoimetaja, juhatuse liige
martin.smutov@ohtulehtkirjastus.ee

Maarek Järvsoo

Levi- ja turundusdirektor
maarek.jarvsoo@ohtulehtkirjastus.ee

Rismar Marmor

Reklaamidirektor
rismar.marmor@ohtulehtkirjastus.ee

Urmas Talivee

IT juht
urmas.talivee@ohtulehtkirjastus.ee

Kärt Kotkas

Juhatuse assistent
kart.kotkas@ohtulehtkirjastus.ee

Maria Eero

Juhatuse assistent
maria.eero@ohtulehtkirjastus.ee

Kristjan Roos

Eestikeelse Linnalehe vastutav toimetaja
kristjan.roos@linnaleht.ee

Jekaterina Karelina

Venekeelse Linnalehe vastutav toimetaja
jekaterina.karelina@linnaleht.ee

Manona Paris

Toidutare peatoimetaja
manona.paris@toidutare.ee

Merle Luik

Ajakirja Naisteleht peatoimetaja
merle.luik@naisteleht.ee

Margit Kaska

Telelehe toimetaja
margit.kaska@ohtulehtkirjastus.ee

Epp Reinmets

Ajakirjade Nipiraamat ja Käsitöö peatoimetaja
epp.reinmets@nipiraamat.ee

Malle Pajula

Ajakirja Kodukiri peatoimetaja
malle.pajula@kodukiri.ee

Vidrik Võsoberg

Ajakirja Kalale! peatoimetaja
vidrik.vosoberg@ohtulehtkirjastus.ee

Katrin Alandi

Ristik ristsõnaajakirjade peatoimetaja
katrin.alandi@ohtulehtkirjastus.ee

Toimetused

Õhtuleht


Telefon: +372 614 4085
E-post: leht@ohtuleht.ee
www.ohtuleht.ee
Telli Õhtuleht
Narva maantee 13, 10151 Tallinn

Linnaleht


Telefon: +372 614 4185
E-post: linnaleht@linnaleht.ee
www.linnaleht.ee
Narva maantee 13, 10151 Tallinn

Naisteleht


Telefon: +372 666 2126
E-post: naisteleht@ohtulehtkirjastus.ee
www.naisteleht.ee
Telli Naisteleht
Narva maantee 13, 10151 Tallinn

Nipiraamat


Telefon: +372 666 2600
E-post: nipiraamat@ohtulehtkirjastus.ee
www.nipiraamat.ee
Telli Nipiraamat
Narva maantee 13, 10151 Tallinn

Kodukiri


Telefon: +372 666 2567
E-post: kodukiri@ohtulehtkirjastus.ee
www.kodukiri.ee
Telli Kodukiri
Narva maantee 13, 10151 Tallinn

Kalale


Telefon: +372 666 2600
E-post: kalale@ohtulehtkirjastus.ee
www.kalale.ee
Telli Kalale
Narva maantee 13, 10151 Tallinn

Teleleht


Telefon: +372 666 2606
E-post: teleleht@ohtulehtkirjastus.ee
Telli Teleleht
Narva maantee 13, 10151 Tallinn

Käsitöö


Telefon: +372 666 2611
E-post: kasitoo@ohtulehtkirjastus.ee
Telli Käsitöö
Narva maantee 13, 10151 Tallinn

Ristik ristsõnad


Telefon: +372 666 2688
E-post: ristik@ohtulehtkirjastus.ee
Telli ristsõnaajakirju
Narva maantee 13, 10151 Tallinn

Toidutare


Telefon: +372 614 4000
E-post: toidutare@ohtulehtkirjastus.ee
www.toidutare.ee
Narva maantee 13, 10151 Tallinn

Vecherka


Telefon: +372 614 4194
E-post: vecherka@ohtulehtkirjastus.ee
www.vecherka.ee
Narva maantee 13, 10151 Tallinn

Osakonnad

Reklaamiosakond

Telefon: +372 614 4100
E-post: reklaam@ohtulehtkirjastus.ee

Leviosakond

Telefon: +372 614 4005
E-post: levi@ohtulehtkirjastus.ee

Raamatupidamine

Telefon: +372 614 4006
E-post: finants@ohtulehtkirjastus.ee

Turundusosakond

Telefon: +372 614 4093
E-post: turundus@ohtulehtkirjastus.ee

IT osakond

Telefon: +372 614 4090
E-post: it@ohtulehtkirjastus.ee

Õhtuleht Kirjastus
AS Õhtuleht Kirjastus

Narva maantee 13
10151 Tallinn

Telefon: 614 4000
E-post: info@ohtulehtkirjastus.ee

Tellimiskeskus

Telefon: 666 2233
E-post: tellimine@ohtulehtkirjastus.ee
Klienditeenindus töötab E-Rkell 8-17 ja L kell 8-12

E-pood: pood.ohtulehtkirjastus.ee