Telli reklaam ühest kohast rohkem kui 20 väljaandesse

Õhtuleht Kirjastus pakub paindlikke ja professionaalseid reklaamilahendusi igas suuruses ettevõtetele.

Võta meiega ühendust ja leiame koos parima reklaamilahenduse

Õhtuleht Kirjastuse reklaamitiim on klientidele väärikas partner. Toimivate traditsiooniliste ja põnevate erilahendustega viime klientide soovid nutikalt ellu.

Rismar Marmor
Reklaamidirektor

Tel: +372 614 4100
rismar.marmor@ohtuleht.ee

Meelis Virkus
Veebireklaami müügijuht

Tel: +372 614 4100
meelis.virkus@ohtuleht.ee

Meelis Linke
Printmeedia müügijuht

Tel: +372 614 4188
meelis.linke@ohtuleht.ee

Veebireklaami osakond

Sille Lehtmets
Projektijuht

Tel: +372 614 4007
sille.lehtmets@ohtulehtkirjastus.ee

Kristi Kasari
Projektijuht

Tel: +372 614 4007
kristi.kasari@ohtuleht.ee

Rachel Branten
Projektijuht

Tel: +372 614 4043
rachel.branten@ohtuleht.ee

Marek Roomets
Kampaaniameister

Tel: +372 614 4048
marek.roomets@ohtuleht.ee

Kerda Mets
Reklaamitoimetaja

Tel: +372 614 4100
kerda.mets@ohtuleht.ee

Õhtulehe printreklaami osakond

Assol Aru
Projektijuht

Tel: +372 614 4042
assol.aru@ohtulehtkirjastus.ee

Kaspar Kaljuste
Projektijuht

Tel: +372 614 4096
kaspar.kaljuste@
ohtulehtkirjastus.ee

Kristi Kõll
Projektijuht

Tel: +372 614 4046
kristi.koll@ohtulehtkirjastus.ee

Marge Martjan
Projektijuht

Tel: +372 614 4045
marge.martjan@ohtuleht.ee

Kerli Vau
Projektijuht

Tel: +372 550 2861
kerli.vau@ohtulehtkirjastus.ee

Linnalehe printreklaami osakond

Jane Jürgenson
Projektijuht

Tel: +372 614 4193
jane.jyrgenson@linnaleht.ee

Galina Streltsova
Projektijuht

Tel: +372 614 4189
galina.streltsova@linnaleht.ee

Laura Sofia Arbus
Projektijuht

Tel +372 5887 9742
laurasofia.arbus@ohtulehtkirjastus.ee

Ajakirjade osakond

Mae-Britt Eskola

Ajakirjade müügijuht
tel +372 666 2136
mae-britt.eskola@ohtulehtkirjastus.ee

Kristel Ehavald

Ajakirjade projektijuht
Tel: +372 666 2645
kristel.ehavald@ohtulehtkirjastus.ee

Heike Kiiv

Ajakirjade ja eriprojektide projektijuht
tel +372 666 2639
heike.kiiv@ohtulehtkirjastus.ee

Ene Room

Reklaamitoimetaja
tel +372 666 2660
ene.room@ohtulehtkirjastus.ee

Kati Roosimaa

Kujundaja
tel +372 666 2679
kati.roosimaa@ohtulehtkirjastus.ee

Erilahenduste osakond

Rene Pello
Erilahenduste ja agentuuride müügijuht

Tel: +372 614 4100
rene.pello@ohtuleht.ee

Deniss Ivanjuk
Erilahenduste disainer

Tel: +372 614 4100
deniss.ivanjuk@ohtuleht.ee

Liina Metsküla
Sisuturunduse projektijuht

Tel: +372 614 4100
liina.metskula@ohtuleht.ee

Printreklaami teostusgrupp

Kaire Lind
Teostusgrupi juht

Tel: +372 614 4047
kaire.lind@ohtuleht.ee

Kalev Rodima
Disainer

Tel: +372 614 4076
kalev.rodima@ohtuleht.ee

Kairi Steinfeld
Disainer

Tel: +372 614 4088
kairi.steinfeld@ohtuleht.ee

Marje Mee
Disainer

Tel: +372 614 4100
marje.mee@linnaleht.ee

Clairi Laur
Reklaamitoimetaja

Tel: +372 614 4180
clairi.laur@linnaleht.ee

Merle Kuuse
Reklaamitoimetaja

Tel: +372 614 4104
merle.kuuse@ohtuleht.ee

Reet Murel
Reklaamitoimetaja

Tel: +372 614 4121
reet.murel@ohtuleht.ee

Võta meiega ühendust

AS Õhtuleht Kirjastus

Telefon: +372 614 4000
E-post: reklaam@ohtulehtkirjastus.ee

Narva maantee 13
10151 Tallinn

Registrikood: 10678223

Õhtuleht Kirjastus
AS Õhtuleht Kirjastus

Narva maantee 13
10151 Tallinn

Telefon: 614 4000
E-post: info@ohtulehtkirjastus.ee

Tellimiskeskus

Telefon: 666 2233
E-post: tellimine@ohtulehtkirjastus.ee
Klienditeenindus töötab E-Rkell 8-17 ja L kell 8-12

E-pood: pood.ohtulehtkirjastus.ee