Telli reklaam ühest kohast rohkem kui 20 väljaandesse

Õhtuleht Kirjastus pakub paindlikke ja professionaalseid reklaamilahendusi igas suuruses ettevõtetele.

Võta meiega ühendust ja leiame koos parima reklaamilahenduse

Õhtuleht Kirjastuse reklaamitiim on klientidele väärikas partner. Toimivate traditsiooniliste ja põnevate erilahendustega viime klientide soovid nutikalt ellu.

Rismar Marmor
Reklaamidirektor

Tel: +372 614 4100
rismar.marmor@ohtulehtkirjastus.ee

Meelis Virkus
Veebireklaami müügijuht

Tel: +372 614 4100
meelis.virkus@ohtulehtkirjastus.ee

Kristo Reiland
Printmeedia müügijuht

Tel: +372 614 4100
kristo.reiland@ohtulehtkirjastus.ee

Mae-Britt Eskola

Ajakirjade müügijuht
tel +372 666 2136
mae-britt.eskola@ohtulehtkirjastus.ee

Rene Pello
Erilahenduste ja agentuuride müügijuht

Tel: +372 614 4100
rene.pello@ohtulehtkirjastus.ee

Kaire Lind
Teostusgrupi juht

Tel: +372 614 4047
kaire.lind@ohtulehtkirjastus.ee

Võta meiega ühendust

AS Õhtuleht Kirjastus

Telefon: +372 614 4000
E-post: reklaam@ohtulehtkirjastus.ee

Narva maantee 13
10151 Tallinn

Registrikood: 10678223

Õhtuleht Kirjastus
AS Õhtuleht Kirjastus

Narva maantee 13
10151 Tallinn

Telefon: 614 4000
E-post: info@ohtulehtkirjastus.ee

Tellimiskeskus

Telefon: 666 2233
E-post: tellimine@ohtulehtkirjastus.ee
Klienditeenindus töötab E-Rkell 8-17 ja L kell 8-12

E-pood: pood.ohtulehtkirjastus.ee