Kliendilehed.ee veeb

Kliendilehed.ee toob kokku parimad sooduspakkumised suurimatelt toidu- ja ehituspoodidelt. Selle asemel, et kulutada aega erinevate veebisaitide ja kataloogide sirvimisele, saab veebikülastaja meie abil kiiresti ülevaate kõigist hetke parimatest sooduspakkumistest. Kliendilehed.ee veebisait on loodud kasutajasõbralikult ning otsinguvõimaluste abil saab kohandada otsingut vastavalt eelistustele ja vajadustele. Meie meeskond töötab pidevalt selle nimel, et tagada veebisaidi ajakohasus ja lisada uusi pakkumisi regulaarselt.

Võta meiega ühendust ja leiame koos sobivaima lahenduse»
Näide edukast kampaaniast Kliendilehed.ee veebilehel:
2023. aasta septembris ja oktoobris oli Kliendilehed veebis Eesti Pagari Tosta röstsaia kampaania.
Kliendilehtedes eetris olnud visuaalidele tehti kokku 8 918 klikki, keskmine CTR oli 5,47% ning kliki hind oli väga soodne: 0,05 €. Kodulehele jõudis läbi Kliendilehtede reklaamide 3226 kasutajat, kes tegid kokku 3945 sessiooni. Keskmine sessiooni hind oli 0,10 €, mis on samuti väga soodne.
 
Antud kampaania oli eetris lisaks Kliendilehed.ee-le veel kolmes kanalis, kuid Kliendilehed.ee tõi kogu kampaania klikkidest kõige rohkem: 52,3%. Kampaania keskmine CTR oli 0,27% ning Kliendilehed.ee oma 5,47%. Keskmiseks klikihinnaks kogu kampaanial oli 1€, kuid Kliendilehed.ee klikihind oli 0,05 €. Kliendilehed.ee moodustasid kõige suurema sessioonide arvu, ehk 35,40% kogu sessioonidest. 
Õhtuleht Kirjastus
Õhtuleht Kirjastus AS

Narva maantee 13
10151 Tallinn

Võta ühendust

Telefon: 614 4000
E-post: [email protected]