Naisteleht

Naisteleht on igal kolmapäeval ilmuv praktiline naisteajakiri, mille kõrval on tervise- moe- ja ilusoovitusi jagav portaal naisteleht.ee. Naistelehest leiab nii inspireerivaid persoonilugusid kui ka hulganisti nõuandeid ja nippe, kuidas argielu lihtsamalt korraldada.

Telli Naisteleht»
Avalda reklaam »

Naisteleht on väga laia teemade ringiga väljaanne – kirjutame kõigest, mis naisele igapäevaselt korda läheb. Olgu selleks liigutavad saatuselood või igapäevased säästunipid. Meie tervise-, moe- ja ilusoovitused, testid ning soodsad ja tervislikud retseptid on aastatega saanud lugejate iganädalasteks kaaslasteks. Kui liita siia veel veebiportaal, telekava, horoskoop ja vihjed vaba aja sisustamiseks, saabki lugeja paketi, mis aitab iga päev lihtsamalt, tõhusamalt ja lõbusamalt elada.

Anname nõu ja ideid, kuidas kiirete asjatoimetuste kõrvalt välimuse ja hinge eest paremini hoolt kanda ning jagame põnevaid ja inspireerivaid lugusid inimestest meie endi hulgas.

 

Naisteleht 55+

Naisteleht 55+ on ajakiri toimekale ja heast lugemisvarast lugu pidada oskavale inimesele. Siit leiab endale muhedat meelelahutust inimene, kes hindab praktilist elustiili. Lisaks sellele pakume ka killukese unistust ja avardame maailma.

Ajakiri ilmub neli korda aastas: märtsis, juunis, septembris ja detsembris.

Telli Naisteleht 55+»
“Naised on nõudlikud ja tähelepanelikud lugejad, kes janunevad pidevalt uue ja põneva järele. Meie naiselik toimetus annab oma parima, et seda lugejatele pakkuda.”

Merle Luik
Naistelehe peatoimetaja

Õhtuleht Kirjastus
Õhtuleht Kirjastus AS

Narva maantee 13
10151 Tallinn

Võta ühendust

Telefon: 614 4000
E-post: info@ohtulehtkirjastus.ee