Õhtuleht

Õhtuleht

Õhtuleht on Eesti ja „Baltic Media Health Check 2019 – 2020“ uuringu kohaselt ka terve Baltikumi suurima tiraažiga ajaleht, mille kõrval ka kaalukas veebiportaal.

Vahendame ausalt, otsekoheselt ja julgelt kõige värskemaid uudiseid ja meelelahutust, mis ei jäta kedagi ükskõikseks. Meie lood panevad lugejaid märkama teisi enda ümber ning innustavad pakkuma hoolt ja tuge.

Telli Õhtuleht»
Avalda reklaam »

Õhtuleht on Eesti ainus tabloidväljaanne ning me ei häbene seda. Vaatleme maailma lahtiste silmadega ja vahendame nähtut. Me ei võta õpetaja, sundija või kasvataja rolli, vaid oleme lugejatele heaks seltsiliseks teekonnal läbi iseenda ja maailma. Kõik, mis on kirjas meie veergudel, tuleb inimestelt ja on määratud inimestele. Niisama lihtne ja keeruline see tabloidleht ongi.

Ajaleht alustas ilmumist 1944. aasta oktoobris, mil sõjast purustatud Tallinna elanikele oli hädavajalik anda igapäevast tarbeinfot. 1997. aastal toimus kannapöörde ning hakati pakkuma kergemat ja meelelahutuslikumat sisu. Sarnane teemade käsitlus oli ka Sõnumilehel, mille esimene number nägi ilmavalgust 1995. aasta oktoobris. 2000. aastal, kui oli selge, et pidev konkurents hinnaturul ei mõju kummalegi väljaandele hästi ja otsustati jõud ühendada. Loodi SL Õhtuleht, mis alates 2008. aastast kannab taas nime Õhtuleht.

“Meie käsitlused annavad elule lisaväärtuse, lähevad Eesti inimestele korda ning avavad oluliste sündmuste taustu.”

Martin Šmutov
Õhtulehe peatoimetaja

Nr 1 tiraažiga päevaleht Eestis

  • Ka terve Baltikumi suurima tiraažiga ajaleht

Bonnieri preemia võitja

Õhtuleht võitis Bonnieri preemia lugudesarjaga, mis kukutas Mailis Repsi haridusministri kohalt

Mitu väljaannet ühel veebilehel

ohtuleht.ee lehel saad lisaks Õhtulehele lugeda ka Naistelehe, Tiiu, Toidutare, Eesti Metsa ja Kalale! Looduses artikleid ja lahendada Ristiku Ristsõnu

70+ ajakirjanikku

Kes loovad iga päev Eesti armastatumat päevalehte ja põnevat veebiportaali

Õhtuleht Kirjastus
Õhtuleht Kirjastus AS

Narva maantee 13
10151 Tallinn

Võta ühendust

Telefon: 614 4000
E-post: [email protected]