Veebireklaami võimalused

Veebireklaam on vajadusel kas väga laia haardega või hoopis väga täpne. Seega saad ise otsustada, kas Sinu reklaam jõuab sadade tuhandete inimesteni või ainult valituteni.

Veebireklaam on enim kasutatud reklaamiväljund, kuna tulemused on lihtsasti mõõdetavad.

Võta meiega ühendust ja leiame koos sobivaima lahenduse»
Tutvu hinnakirjaga»

Õhtulehe veebiportaal www.ohtuleht.ee on Eesti üks loetumatest ajakirjandusväljaannetest internetis. Õhtulehe kaaluka uudisteportaali alla kuulub lisaks Õhtulehele veel Naisteleht, Tiiu, Kalale! Looduses, Toidutare, Eesti Mets ja Ristiku Ristsõnad.

Veebireklaami hinnakirjast leiate ülevaate peamistest reklaamivõimalustest. Õhtulehe veebis saab lisaks traditsioonilistele reklaamilahendustele teha ja läbi viia mitmeid innovaatilisi koostööprojekte, veebirakendusi ning erilahendusi.

Kasutajapõhine sihtimine

Lisateenusena pakume võimalust suunata oma reklaam erinevatele segmentidele. Sihtimisel lisandub ühiku hinnale 3,00 € CPM. Segmentide kohta täpsemalt saab lugeda siit.

Reklaamide disainimine

Lisateenusena on Sul võimalik tellida 35 € eest reklaamide disainimine. Meie disainerid teevad Sinu sisendi põhjal kujunduslahenduse koos vajalike reklaamifailidega.

Sisuturundusartikli kirjutamine

Lisateenusena saad meie käest tellida sisuturundusliku artikli kirjutamise. Sinu sisendi põhjal valmib sobiva vormi ja pikkusega lugu. Iga artikli kirjutamine ja toimetamine maksab 100 €.

Õhtuleht Kirjastus
Õhtuleht Kirjastus AS

Narva maantee 13
10151 Tallinn

Võta ühendust

Telefon: 614 4000
E-post: [email protected]